Dla Pacjenta

Jak się umówić na wizytę?

By umówić się na wizytę najlepiej zadzwoń do mnie pod nr 729-985-975 lub napisz na maila gabinet@anetazientkiewicz.pl

Wybierzemy termin dogodny dla Ciebie.

Jak przygotować się do zabiegu?

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie fizjoterapii chciałabym poznać Twoje dolegliwości oraz ich historię. Przeprowadzam dokładny wywiad, obserwację, badania oraz specjalne testy, które pozwalają postawić diagnozę oraz ustalić indywidualny tok rehabilitacji. Zarezerwuj sobie czas na ok. 30-40 min.

Do zabiegu trzeba się rozebrać. Pacjent pozostaje w bieliźnie, odkrywa miejsca zabiegowe, bym mogła pracować manualnie na ciele. Jeśli nie będziesz czuć się komfortowo w samej bieliźnie weź ze sobą bardzo krótkie spodenki, bokserki, które nie będą hamowały ruchów oraz koszulkę na ramiączka.

Jeśli jesteś od razu po pracy lub czujesz się nie świeżo, nie ma problemu- możesz skorzystać w gabinecie z prysznica i się odświeżyć. Na wyposażeniu gabinetu są ręczniki, żel pod prysznic, jednorazowe klapki, więc nie musisz dźwigać tych rzeczy ze sobą.

Jeśli jesteś umówiony na trening, weź ze sobą sportowe rzeczy oraz obuwie sportowe na zmianę. Dla Twojego komfortu przyda się też ręcznik do wytarcia potu lub położenia na matę.

Jak dojechać do Gabinetu?

Gabinet znajduje się na ul. Julii 4 lokal 3 w Łodzi.  Miejsca parkingowe znajdują się przy ulicy w bezpłatnej strefie parkowania.

Sprawdź lokalizację gabinetu na mapie.

Ile kosztują zabiegi?

Wizyta kosztuje 100 zł.

Pierwsza wizyta / konsultacja obejmująca wywiad i badanie kosztuje 150 zł. Trwa ona około 1,5 godziny.

Jak długo trwa zabieg?

Na wizytę zarezerwuj sobie do godziny czasu. Czas zabiegu ustalany jest indywidualnie.

Czy mam przynieść dokumentację medyczną?

Jeśli posiadasz dokumentację medyczną (wyniki badań, zażywane lekarstwa itp.) przynieś ją na pierwszą wizytę w gabinecie.